Autentická hodnocení našich přednášek a kurzů

Zdroje : Náš Facebook, GeoEvent

Filip – Moc děkuji za přednášku. Tady přesně platí, že když někdo dělá to, co ho baví, snaží se to dělat tak jak nejlépe dovede 😉 A to se vám povedlo. Za mě super:)

Lukáš – Skvělé přednášky, zajímavá místa, humor a nádherné fotografie 🙂

Jiřina – Skvělá přednáška, zajímavá místa, nádherné fotografie, moc fajn lidé …

QuoX– Díky moc za pěkný event s velmi zajímavým povídáním. Fotky, které nám kluci ukazovali byly moc pěkné. Některá místa bych i rád navštívil, některá raději ne

Ralson– Urval jsem se z práce abych slyšel toto zajímavé povídání, takže patří velké díky Helče ale hlavně Alešovi a Alešovi.

92JaKo – Urbex je velmi zajimave a lákave tema. Rekordni navsteva, lokal plne zaplnen. Mladenci predvedli mnoho mist v perfektni prezentaci. Nektera z nich znam a sam prozkoumal, treba okoli Ralska a Bele pod Bezdezem.

Monty&Miru – Někdy dávno jsem někde zaslechl, co je to Urbex a tak jsem rád přijel a dozvěděl se víc, zajímavá místa, pěkné fotky, prostě paráda.

n6120c – Moje prvni prednaskova akce v Benesove, na kterou jsem dofrcel zasluhou kolegy jaghuta. Neobvykle a zajimave tema oba panove dobre vyuzili a tak mi cas utekl velice rychle. Sanatorium melo kdysi kesku, ktera mi pomohla v challenge 4×4. Diky za prilezitost k setkani a za pekny event.